Dzisiaj jest 19 mar 2024, 5:07

Strefa czasowa UTC [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

PostZamieszczono: 15 mar 2013, 15:16 
Witam . Mój problem dla wielu może wydawać się prosty do rozwiązania ale założę się jednak że tak nie jest. Jak wiadomo problem utraty mocy i świecąca się kontrolka wtrysku jest powszechny w tym modelu samochodu. Tak więc u mnie ten problem powtarzał się wielokrotnie i powtarza się niestety nadal. Ja odwiedziłem

1 serwis autoryzowany Iveco
1 nieautoryzowany
6 mechaników zajmujących się silnikami CR

Problem istnieje nadal mimo wymiany czujnika na pompie , zaworu wys ciśnienia, samej pompy wysokiego ciśnienia, czujnika położenia wałka rozrządu, pompy wstępnej( przy zbiorniku) oraz wymianie wtryskiwaczy.

Powiem szczerze że mam już dość i nikt nie potrafi sobie z tym problemem poradzić. Najlepsze jest to ze po tych wymianach można zrobić trasę 1000km i nie dzieje się absolutnie nic, aż tu nagle samochód nagle gaśnie i nie można go albo odpalić ( kontrolka immo nie świeci się) albo odpala i po 10 sek gaśnie albo odpala i po przejechaniu 1 km znowu gaśnie. Nie ma żadnej reguły kiedy to występuje. Po wymianie pompy polepszyło się o tyle ze nie pokazuje już na Kts-ie błędów wysokiego ciśnienia i samochodem można normalnie płynnie przyspieszać( wcześniej gasł jak przyspieszało się dynamicznie)

Czy ktoś ma pomysł co może być jeszcze zepsutego co powoduje taki objaw że samochód nie nadaje się do jazdy , że sam się naprawia po czym sam się psuje. Z góry dziękuje za podpowiedzi. pozdrawiam


Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 

Offline
PostZamieszczono: 19 mar 2013, 10:52 

Rejestracja: 18 mar 2013, 16:56
Posty: 32
A ja to bym jednak wymienił jeszcze na Twoim miejscu pompkę paliwa umieszczoną na ramie bodajże. Są to typowe objawy dla niej właśnie.


Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 

Offline
PostZamieszczono: 27 lis 2014, 11:13 

Rejestracja: 27 lis 2014, 11:06
Posty: 1
Miejscowość: Człuchów
Gdybyś kiedykolwiek jeszcze szukał części do swojego dostawczaka, sprawdź te części: pompa paliwa Iveco Daily. Sam naprawiasz, czy oddajesz do mechanika?


Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


cron
                                                                           stat4u Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group • regeneracja turbinnaprawa turbin
Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies