Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 5:26

Strefa czasowa UTC [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

PostZamieszczono: 15 kwie 2012, 11:47 
Witam,

Posiadam Vectrę B 2.2 DTI (Y22DTR) niestety i mnie dopadło muszę dać do regeneracji pompę wtryskową. Pytanie jest jak ją wymontować i czego użyć.
Na początek potrzebuję specjalistycznych narzędzi które można kupić za 340zł aktualna cena z allegro.
Zabrałem się za rozbieranie wyspawałem sobie blokadę wałka rozrządu posta sprawa 10 minut pracy spisuje się świetnie. Ale jak zablokować wał i pompę wtryskową. Do wału trzeba użyć pręcika :lol: wiem jedynie jak wygląda i że wkłada się go w miejsce po wyciągniętym wcześniej czujniku położenia wału, czy zna ktoś może wymiary tej blokady w kształcie pręcika, Dorobiłbym sam ale jest kłopot nie wiem jaki gruby i jaki długi z obrazków np. allegro z zestawu kluczy specjalistycznych wynika, że ten pręcik ma dwie grubości dlaczego? ze względu na swoją uniwersalność i możliwość zastosowania w różnych modelach?
Tak samo ma się sprawa blokady pompy wtryskowej tak samo pręcik tylko chudszy :?: czy może jest też ktoś w stanie podać wymiary?
Stoję z robotą, pompa regeneracja mechaniki 2000pln chciałbym zaoszczędzić chociaż te 340zł na tych specjalistycznych blokadach.

A może są jakieś inne garażowe rozwiązania co i jak zrobić żeby było dobrze?
Pozdrawiam


Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 

Offline
PostZamieszczono: 31 mar 2017, 0:16 

Rejestracja: 08 mar 2017, 20:06
Posty: 35
Miejscowość: radom
Powinien Pan znaleźć jakąś osobę co ma znajomego mechanika i zorganizować wspólny wypad na ryby a nastepnie po kilku głębszych zapytać tego mechanika czy nie dałoby rady po taniości polecieć, bo przeciez tak to sie Panu zupełnie nie opłaca. Pozdrawiam służę radą.


Na górę
 Wyświetl profil   
Odpowiedz z cytatem  
 

PostZamieszczono: 07 wrz 2017, 7:35 
Serdecznie polecam zapoznanie się z pomocą, która jest świadczona przez Bosch Diesel Service Adamczyk – ASO Adamczyk. Jest to firma mająca wieloletnie tradycje a jedną ze świadczonych usług jest regeneracja pomp wtryskowych. Serwis otwarty jest od poniedziałku do soboty. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej działalności.


Na górę
   
Odpowiedz z cytatem  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


cron
                                                                           stat4u Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group • regeneracja turbinnaprawa turbin
Dokumenty i regulaminy | Polityka prywatności | Polityka cookies